Ministar

Mandat:

Muharem Šabić
Period trajanja mandata:
23.03.2015
Stranka:
SDA
Emir Hrenovica
Period trajanja mandata:
21.11.2012 do 23.03.2015
Stranka:
NSRzB
Rusmir Sendić
Period trajanja mandata:
13.01.2011 do 21.11.2012
Stranka:
SDP
Abid Šarić
Period trajanja mandata:
15.02.2007 do 13.01.2011
Stranka:
SBiH
Abid Šarić
Period trajanja mandata:
06.02.2003 do 15.02.2007
Stranka:
SBiH
Edib Prašović
Period trajanja mandata:
29.01.2002 do 06.02.2003
Stranka:
SDP
Esad Lučkin
Period trajanja mandata:
18.02.2001 do 31.12.2002
Stranka:
SDP
Zaim Backović
Period trajanja mandata:
19.12.1998 do 15.02.2001
Stranka:
SBiH
Hazim Zečević
Period trajanja mandata:
21.11.1996 do 19.12.1998
Stranka:
SDA