Licence za organiziranje turističkog putovanja

Naziv nosioca licence Adresa Telefon Fax E-mail Web Broj izdate licence Datum izdate licence Razlozi prestanka važenja licence Datum prestanka licence Podaci o oduzimanju licence Datum oduzimanja licence Status licence
"2MTravel" d.o.o. Petrakijina 24 061456037 ajdin@2mtravel.ba 07-8-18-5911/20 17.06.2020

Aktivna

Zoom Travel d.o.o. Sarajevo Vogošćanskih odreda do broja 44 033 847 112 033 847 821 zoom-travel.com.marketing@zoom-travel.com http://zoom-travel.com 07-02-22-14157 20.09.2019

Aktivna

Green Travel d.o.o. Džemala Bijedića 160 033 831 467 info@vize.ba 07-02-22-11364/19 23.07.2019

Aktivna

Jungle Travel d.o.o. Sarajevo Branilaca Sarajeva 20/II 033 552 552 033 552 551 info.junglebih@gmail.com http://jungletribe.ba 07-02-22-9594/19 01.07.2019

Aktivna

UNILINE PLUS d.o.o. Ferhadija 2/I 033 218 260 033 226 092 Sarajevo@uniline-plus.ba http://uniline-plus.ba 07-02-22-8298/19 01.07.2019

Aktivna

"NEBO-TOURS" d.o.o. Sarajevo Ćemaluša 6 033 551161 033 551 160 info@nebotours.ba 07-02-22-7126 18.06.2019

Aktivna

Bahrain Bosnia d.o.o. Real Bosnia Tours Kasindolska 44 Ulaz A 033 213 948 033 213 948 info@bahrainbosnia.com http://bahrainbosnia.com 07-02-22-6881/19 05.06.2019

Aktivna

TRAVEL PLUS d.o.o. Ferhadija 21 033 238 811 033 238 811 info@travelplus.ba http://travelplus.ba 07-02-22-8702 11.06.2019

Aktivna

Putnička agencija "Meet Bosnia" d.o.o. Velika avlija 14 061 240 286 info@meetbosnia.com http://meetbosnia.com 07-02-22-5369 03.05.2019

Aktivna

Alaska d.o.o. Bosanskih gazija 33 061 032 561 07-02-22-12205/19 03.10.2019

Aktivna

Relax Tours d.o.o Sarajevo Alekse Šantića 5 033 263 190 033 263 190 relaxtours@relaxtours.com http://relaxtours.com 07-05-22-13579 18.11.2019

Aktivna

Best Travel d.o.o Niže banje br. 2 033 741 017 033 741 017 info@besttravel.ba http://besttravel.ba 07-08-18-6517/20 16.06.2020

Aktivna

"BI Consulting" d.o.o. Hamze Orlovića 2 061 738 900 07-08-18-5823/20 16.06.2020

Aktivna

Tulip Travel d.o.o. Josipa Štadlera 7 033 200 727 033 200 727 info@tuliptravel.ba http://tuliptravel.ba 07-08-18-3047/20 12.03.2020

Aktivna

Kompas-Sarajevo d.o.o. Titova 8 033 565 601 033 208 015 info@kompas.ba http://kompas.ba 07-05-22-2161 11.06.2018

Aktivna

"Ventura Travel Agency" d.o.o. Sarajevo Sime Milutinovića 3 033 555 111 033 555 111 sarajevo@vta.ba http://vta.ba 07-05-22-1960 18.05.2018

Aktivna

Centrotrans Eurolines dd Agencija Centrotours Bulevar Meše Selimovića 97 033 770824 07-08-22-18048/19 04.02.2020

Aktivna

Promo Tours d.o.o. Kemala Kapetanovića bb 033 655 346 033 715 690 http://promotours.ba 07-05-18-780/20 24.01.2020

Aktivna

Dream holidays d.o.o. Terezije bb 033 431 530 info@dreamholidays.ba http://dreamholidays.ba 07-08-22-19267/19 06.01.2020

Aktivna

"ALBATROS TRAVEL"d.o.o. Putnička agencija Albatros Travel Branilaca Sarajeva 47 033 552 966 albatros.sa@outlook.com http://albatros.ba 07-02-22-6432 25.04.2019

Aktivna

Viktorius d.o.o. Ferhadija 24 061 860 232 07-02-22-10084 11.04.2019

Aktivna

Buena vista d.o.o. Zenica Podružnica Sarajevo Branilaca Sarajeva 21 033 550 540 033 550 560 buenavista@bih.net.ba http://solazur.ba 07-02-22-17119 28.01.2019

Aktivna

Bosnaexpres d.d. Doboj Jug Sarajevo Put života 2 033 209 680 033 209 680 info@bosnaexpres.ba http://bosnaexpres.ba 07-05-22-14178 08.10.2018

Aktivna

Centrotrans Eurolines Agencija Centrotours Ferhadija 16 033 770 802 033 770 853 info@centrotrans.com http://centrotrans.com 07-05-22-13612 02.10.2018

Aktivna

"Kantić Touristik" d.o.o. Tešanj Sarajevo Put života 2 033 206 482 032 663 555 kantour@bih.net.ba http://kantic-touristik.com 07-05-22-3560 13.09.2018

Aktivna

"Bosnian Holidays" d.o.o. Sarajevo Blažujski drum 40 033 761 600 033 761 601 info@bosnianholidays.ba http://bosnianholidays.net 07-05-22-17131 12.09.2018

Aktivna

"Vivendi" d.o.o. Vrazova 4 033 259 205 033 259 205 info@vivendi.ba http://vivendi.ba 07-05-22-2709 07.08.2018

Aktivna

Prevoz putnika d.o.o. Zavidovići Almy Travel 2 Sime Milutinovića 3 033 221 835 033 221 835 aranzmani@almytravel.ba http://almytravel.ba 07-05-22-1314 13.06.2018

Aktivna

"Zenith group" d.o.o. Sarajevo Nikole Šopa 9 033 836 622 033 838 629 info@zenithgroup.ba http://zenithgroup.ba 07-05-22-3397 11.06.2018

Aktivna

"ELITE TRAVEL" d.o.o. Sarajevo Kovači 24 033 573 340 033 573 342 elitetravel@bih.net.ba http://elitetravel.ba 07-08-26462/19 19.02.2020

Aktivna